Movies
Ratings
285
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Sea InsideRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0