Movies
Ratings
187
Notting HillRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0