Movies
Ratings
122
Spirited AwayRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5