Titles you rated
WellmaniaRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.0
GivenRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 5.0
- Billy and BillieRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0