Series
Ratings
52
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5
Hi! School - Love OnRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0