Movies
Ratings
78
Step UpRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5
One Way TripRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0