Series
Ratings
19- HIStoryRated ★ 3.0
GivenRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 4.0- HIStory3Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5