Series
Ratings
45
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5