Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 1.5
PrometheusRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
HancockRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5