Movies
Ratings
18
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0