Movies
Ratings
981
AlienoidRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 1.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.0
IcarusRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 1.0
AnnetteRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Everybody KnowsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
First CowRated ★ 3.5