Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Delhi Crime Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Come and Hug MeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5