Series
Ratings
82
Friend, Our LegendRated ★ 2.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 1.5
TazzaRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 2.0
NonstopRated ★ 3.0