Series
Ratings
34- Generation WarRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0