Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Marui VideoRated ★ 2.5
Creep 2Rated ★ 2.5
CreepRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.5
ItRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Shadows in the PalaceRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5