Series
Ratings
16
GoedamRated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0