Titles you rated
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5