Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0
KristyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
ExamRated ★ 3.0
No One LivesRated ★ 3.0
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5