Series
Ratings
212
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- ItRated ★ 3.0
- トリハダRated ★ 3.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
- Knight RiderRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
SpooksRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5