Movies
Ratings
547
Pacific RimRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
ContactRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
HungerRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
AnthropoidRated ★ 3.0