Movies
Ratings
384
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
KagemushaRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0