Titles you rated
BelieverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Tokyo GirlRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5