Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5