Titles you rated
FailanRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
StokerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Safe WordRated ★ 1.5