Series
Ratings
146
Attack on TitanRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Solo LevelingRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
CassandraRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0