Titles you rated
AnnaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0