Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0