Movies
Ratings
94
AwakenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5