Movies
Ratings
30
TangledRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5