Series
Ratings
68
The Good WifeRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0