Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
No Ordinary FamilyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0