Series
Ratings
168
I Am SoloRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5