Movies
Ratings
20
The Great GatsbyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0