Movies
Ratings
95
MinariRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 3.5
The Zero TheoremRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5