Movies
Ratings
24
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0