Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5