Titles you rated
#AliveRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
BrightburnRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 1.0