Titles you rated
HumansRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0