Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0