Movies
Ratings
239
Big FishRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0