Movies
Ratings
181
The IslandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0