Movies
Ratings
697
Call Me ChihiroRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Decades ApartRated ★ 3.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5