Titles you rated
The WailingRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0