Movies
Ratings
50
I Am Number FourRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0