Titles you rated
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 3.5- BTOOOM!Rated ★ 3.0
Servant X ServiceRated ★ 0.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Kemono FriendsRated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 3.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 2.0
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
- Black BulletRated ★ 2.5
Joker GameRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 2.5
Amagi Brilliant ParkRated ★ 1.5
Accel WorldRated ★ 3.0