Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Beyond the MemoriesRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5