Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 0.5
Chief KimRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 0.5
Five EnoughRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 0.5