Movies
Ratings
64
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0