Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0