Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5